לקביעת פגישה

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר

מכשיר ה-Fungus Laser משמש להעלמת זיהומים פטרייתיים וטיפול במחלות ציפורניים ועור ספציפיות אחרות כגון פטרת הציפורניים, יבלות וציפורן חודרנית. כיום, הטיפולים המוצעים בשוק מבוססים על מניעת הפטרת בטרם הופעתה אך לא משמשים כטיפולים פותרים. בנוסף, טיפולים אלה מבוססים על טיפול תרופתי שעלול להוות נזק בריאותי על חשבון טיפול אסתטי. טיפול זה שאנו מעניקים בקליניקות שוהם משלב טכנולוגית לייזר חדשנית בשילוב טיפול משחתי ייחודי לקליניקה הנרקח ע"י מומחים בינלאומיים (אשר קיבל אישור ממשרד הבריאות ומה(FDA. הטיפול מעניק תוצאות מרשימות ומוכחות בעזרת טיפולים מקומיים, ללא כאב וללא סיכון המטופל, עד לחיסול מלא של הדלקת מן השורש.

על הטיפול

מכשיר ה- Fungus Laser עובד בשיטת העברת אור לתאים בצורה של אנרגיה. לתאים יש קולטנים שסופגים אנרגיה זו וממירים אותה לכימיקלים המופיעים באופן טבעי בגוף. שני הכימיקלים שמשתחררים מהתאים הם מי חמצן, שהוא חומר אנטי-ספטי טבעי, התוקף את היסודות הפטרייתיים הקיימים. הכימיקל הנוסף המיוצר הוא תחמוצת החנקן, שהוא גורם להרחבת כלי דם ובכך מגביר את אספקת הדם והחמצן לאזור. אספקת דם מוגברת זו עוזרת לגוף להשתמש במערכת החיסונית שלו כדי להילחם בפטריות. זה גם מסייע להתחדשות של רקמות פגומות כדי לאפשר לציפורן ולעור הפגועים להחלים. זהו הטיפול היחיד הקיים אשר גם מרפא נזקים וגם מחסל פטרת.

כל מחזור טיפול נמשך כ- 15 דקות. טיפול במכשיר ה- Fungus Laser אינו מזיק לך בשום צורה שכן המכשיר משתמש בהגדרות צריכת חשמל נמוכות. המטופל ירגיש חום על הציפורן במהלך הטיפול. עם זאת, רוב האנשים לא מרגישים כלום. לאחר המחזור הראשון תקבלו קרמים אנטי פטרייתיים לקחת הביתה ולמרוח מדי יום. זה יותר אמצעי זהירות מאשר טיפול כדי להבטיח שכל נבגי פטריות היושבים על העור יסולקו כך שלא יוכלו להדביק את הציפורן הפגועה. בנוסף, הקליניקה מציעה תרסיס אנטי-בקטריאלי אשר מונע לחות בנעליים. בסוף הטיפול הראשון מתוך סדרת הטיפולים תקבלו הכוונה כיצד למנוע זיהומים פטרייתיים ולשמור על בריאות הציפורניים.

הליך הטיפול מתחיל בהערכת מטופל חדש שבה נדון במצב הציפורניים, ההיסטוריה הרפואית, וכל ההשפעה של אורח החיים על הציפורניים. צילומים ייעשו כדי לספק תיעוד נקודת התחלה כדי שניתן יהיה לתעד את ההתקדמות.

עמדת טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר
עמדת טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר

אופן הטיפול

כל תוכנית טיפול מורכבת מ:

  • ייעוץ המתבצע על ידי מטפלת מוסמכת.
  • הסכמה על סדרת טיפולים מותאמת אישית.
  • תמונות למעקב לפני ולאחר ההתקדמות.
  • קבלת משחה למריחה ביתית לייעול הטיפול הניתנות לכל אורך סדרת הטיפולים ללא עלות נוספת.
  • חיטוי של הנעלה ותרופות הניתנות לטיפול עצמי.

הפרוטוקול הסטנדרטי שלנו כולל סדרת טיפולים הנקבעת על-פי דרגת או חומרת מצבן של הציפורניים. לא כל הזיהומים הפטרייתיים מגיבים באותו קצב, ולכן מספר הטיפולים תלוי בהיסטוריה, הישנות וחומרת הזיהום. במהלך הייעוץ שלך, המטפלת תמליץ על החבילה הטובה ביותר עבורך.

לקביעת ייעוץ ללא עלות מלאו פרטים או חייגו 074-7643454

Scroll to Top